Nauka Języka Chińskiego


w Olsztynie

str glownaPotęga gospodarcza Chin, ogromna liczba ludności i coraz większe znaczenie tego państwa na arenie międzynarodowej stały się dziś niepodważalnym faktem. Wg prognoz ekonomistów, Chiny wkrótce prześcigną USA i staną się numerem jeden światowej gospodarki. Trudno dziś znaleźć kraj, który nie chciałby uczynić z Chin swojego partnera gospodarczego, trudno wyobrazić sobie bliską współpracę bez znajomości języka. Chińskiego używa na co dzień ponad 1/5 ludności świata. Obok angielskiego, to drugi najważniejszy język ludzi biznesu. Znajomość chińskiego jest poważnym atutem człowieka zaczynającego swoją karierę, a tendencja ta będzie się zwiększać wraz ze wzrostem znaczenia Chin we współczesnym świecie. Już dziś, w każdej niemal dziedzinie potrzebni są specjaliści mówiący po chińsku.

Czy warto uczyć się chińskiego?

Jeśli dziś planujesz swoją przyszłość, uczysz się, studiujesz albo właśnie zostałeś specjalistą w danej dziedzinie, pomyśl jakie dodatkowe możliwości da Ci znajomość języka Państwa Środka.

Jeśli nie interesuje Cię ani gospodarka ani biznes, ale jesteś człowiekiem z pasją, otwartym umysłem i nie brak Ci determinacji, to ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!